O nas

Centrum Edukacji Matematyki Żory

Nasza szkoła matematyki istnieje w Żorach od 2015 roku.

Naszym głównym zadaniem jest pomoc uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w matematyce. Poprzez korepetycje przygotowujemy do sprawdzianów, matury, czy też pomagamy w realizacji bieżącego materiału.

Możemy pochwalić się doświadczoną kadrą korepetytorek, które indywidualnie podchodzą do problemu ucznia, potrafią w krótkim czasie nadrobić zaległości i sprawić, że matematyka nie jest już taka straszna.

 Oferowane przez nas korepetycje z matematyki to indywidualne zajęcia z uczniem. Nauka w grupach nigdy nie jest tak skuteczna jak indywidualna praca ucznia z korepetytorem. Korepetytorki, które udzielają korepetycji mają odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą w jaki sposób podejść do ucznia, aby ten jeszcze lepiej przyswajał wiedzę.

Nauka w domu to nie to samo, co nauka w naszej sali matematycznej. W domu potrafi wszystko rozproszyć, począwszy od mamy która odkurza, czy też telewizora dobiegającego z drugiego końca mieszkania. W naszej sali matematycznej skupisz się na nauce i poświęcony czas będzie w pełni wykorzystany.

W naszej szkole uczą doświadczone korepetytorki, dzięki czemu wiesz, że możesz liczyć pomocą w każdym zakresie. Chcesz się przygotować do rozszerzonej matury, albo masz dobre oceny z matematyki, ale chcesz mieć jeszcze lepsze? Nie ma problemu! Przyjdź do Nas, a matematyka stanie się jeszcze łatwiejsza.

Podczas gdy normalni korepetytorzy bazują tylko na książce którą masz w szkole, my wychodzimy poza te granice. W ciągu tylu lat działania zebraliśmy masę zbiorów zadań, podręczników i innych książek, które pozwalają rozłożyć każdy dział matematyki na atomy. Na korepetycje z matematyki nie musisz nic przynosić. Mamy zeszyty, długopisy, ołówki, cyrkle, linijki i wszystko czego zapragniesz.

Przypomniało Ci się, że jutro masz ważny sprawdzian z matematyki? Nie ma problemu! Zadzwoń do Nas, a my postaramy się zapisać Cię jeszcze na ten sam dzień, aby pomóc Ci w nauce. A może pracujesz i nie pasują Ci popołudniowe godziny zajęć? Jesteśmy również dostępni od godzin porannych, tak abyś o każdej porze dnia mógł zapisać się na korepetycje z matematyki.

Zapraszamy na korepetycje

W Centrum Edukacji Matematyki Żory udzielamy korepetycji dla uczniów na każdym szczeblu nauki. Zapraszamy osoby ze Szkoły Podstawowej, jak i te które uczęszczają do ostatniej klasy Liceum czy Technikum. Nasza doświadczona kadra korepetytorek poradzi sobie z każdym problemem i nawet najbardziej leniwe osoby w naszej szkole nabiorą chęci do nauki matematyki!